Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Proizvodstvo i montaza na PVC i Al stolarija

1 ЕУР

Се продава од: Igor 07 авг. 09:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Proizvodstvo i montaza na PVC(Spectrum GB) i Aluminium(Aluminco Grece) vrati i prozorci kako i sekoj tip na staklo.
Moznost za dogovor so kompenzacija(stan,avtomobil....)
Kontakt:070680667 /077553208
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации