Оглас од претпријатие Објавени: јун. 20 2022 01:07

Vrtliva alka so zavrtka

Објавени: јун. 20 01:07
Прегледи: 98
ВРТЛИВИ АЛКИ СО ЗАВРТКА ЗА ПОДИГАЊЕ НА ТОВАР

Навој/Носивост
M8 x 13 - 0,3т
M10 x 18 - 0,5т
M12 x 20 - 0,5т
M14 x 20 - 1,12т
M16 x 30 - 1,12т
M20 x 35 - 2т
M24 x 40 - 3,15т
M27 x 35 - 3,15т
M30 x 45 - 5,3т

Останатите продукти кои може да ги најдете во нашето продажно место се:

- Сите видови на челични сајли
- Сајли од инокс
- Челични сајли обложени со ПВЦ
- Ланци за подигнување на товар
- Спојки, куки, алки, склоп на алки за сајли и ланци
- Полиестерни каиши со ушки ( траки / гуртни )
- Бесконечни полиестерни каиши за подигање на товар
- Полиестерни затегнувачи за товар ( гуртни )
- Стеги за сајли ( жабици )
- Малотни ( шкопец / спона )
- Куки за товар
- Куки за контејнер
- Куки лизгачки ЧОКЕР
- Затеги
- Макари
- Дигалки
- Балансери

За повеќе информации слободно контактирајте не на:
070 / 222 - 209
02 / 2777 - 826
https://www.facebook.com/LEM.Skopje
--------------------------------------------------------------------


VRTLIVI ALKI SO ZAVRTKA ZA PODIGANJE NA TOVAR

Navoj/Nosivst
M8 x 13 - 0,3т
M10 x 18 - 0,5т
M12 x 20 - 0,5т
M14 x 20 - 1,12т
M16 x 30 - 1,12т
M20 x 35 - 2т
M24 x 40 - 3,15т
M27 x 35 - 3,15т
M30 x 45 - 5,3т


Ostanati produkti sto mozete da gi najdete vo nasheto prodazno mesto se:

- Site vidovi na celicni jazinja
- Sajli od INOX
- Celicni jazinja oblozeni so PVC
- Lanci za podignuvanje na tovar
- Kuki, alki, sklop na alki za sajli i lanci
- Poliesterni zategnuvachi za tovar
- Poliesteren kais so uski ( gurtna )
- Beskonecen poliesteren kais ( traka ) za podiganje na tovar
- Stegi za sajla ( zabici )
- Malotni ( skopec / spona )
- Kuki za tovar
- Kuki za kontejner
- Kuki lizgacki Choker
- Zategi
- Makari
- Digalki
- Balanseri

Za povekje informacii slobodno kontaktirajte ne na:
070 / 222 - 209
02 / 2777 - 826
https://www.facebook.com/LEM.Skopje
Опис на линк

LEM - Lifting Equipment Macedonia

ЛЕМ-Лифтинг е компанија ориентирана на домашниот пазар во професионално снабдување на големо и мало со:Сите видови и стандарди на челични јажиња(сајли) и аксесоари за нив (куки,стеги,затеги,малотни(шкопци),заштитници(срца),алки),сите видови на ланци и полиестерски траки за товар.

Ние сме компанија подготвена сеkогаш да одговара на барањата на своите клиенти со навремени, брзи, точни и ефикасни услуги. Oстава впечаток на задоволство, доверба и сигурност за понатамошна соработка 
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ЛЕМ-Лифтинг е компанија ориентирана на домашниот пазар во професионално снабдување на големо и мало со:Сите видови и стандарди на челични јажиња(сајли) и аксесоари за нив (куки,стеги,затеги,малотни(шкопци),заштитници(срца),алки),сите видови на ланци и полиестерски траки за товар.

Ние сме компанија подготвена сеkогаш да одговара на барањата на своите клиенти со навремени, брзи, точни и ефикасни услуги. Oстава впечаток на задоволство, доверба и сигурност за понатамошна соработка 
Boris Trajkovski no.117 070222209 https://www.facebook.com/LEM.Skopje/
98
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070222209

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации