Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Avtomatski vrati novi 2

800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AKVARIUS 29 ноем. 16:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

372 Огласи во продавницата

Тафталиџе 47 м2 НОВ со спална ВСЕЛИВ 1 120 ЕУР
Kuka na tri sprata vo Gorce Petrov 0 МКД
Se izdava stan vo Leptokarija za 6 STUDENTI 0 МКД
Taftalidze 115 m2 LUKSUZNA MINI zgrada 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Prodavam 2 mehanizmi za avtomatski vrati
NOVI NEMONTIRANI
moze i za edno krilo moze i za vrata so 2 krila

800 evra
A moze i da se kupi so izraboteni krila
1.000 evra

075-366-508
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

372 Огласи во продавницата
AVTOMATSKI SENZORSKI LIZGACKI VRATI 0 МКД
Stan od 79m2 vo Taftalidze 1 150 ЕУР
NOV stan vo K Voda 60m2 0 МКД
Se Izdava NOV Stan KISELA VODA NAMESTEN 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации