Објавени: јан. 03 2022 01:57

Garazni vrati porti na dalecinsko

Објавени: јан. 03 01:57
Прегледи: 1117
* Garazni aluminiumski rolo vrati so izolacija i bez izolacija, so motor i bez motor na dalecinsko upravuvanje,
* Segmentni garazni vrarti (izolacija 4.2cm) so motor i bez motor,
* Motori za siber porti i krilni porti na dalecinsko upravuvanje

* Moznost za montaza na garazni vrati so golemi dimenzii, po potreba so industriski motori.

*Tivok rezim na rabota,
* Golem izbor na boi,
* Garancija,
* Otporni na korozija,
* Moznost za otvaranje racno koga nema struja,

*** NAJKONKURENTNI CENI ***

Poteklo: Italija, Turcija
Ekstra kvalitet i izdrlizvost.

Гаражни роло и сегментни врати
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1117
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070473358

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации