Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamin na peleti 25kW

1 136 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Termo Sistem 08 јан. 13:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Termo Sistem

8 Огласи во продавницата

SkyLine stoecka klima ured inverter 0 МКД
Kotli i kamini 0 МКД
Solarni kolektori 0 МКД
Kotli na cvrsto gorivo 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Централно греење, загрева просторија до 180м2
Номинален капацитет на греење - 25 kW
Моќ на загревање на вода - 21,5 kW
Капацитет на резервоар за пелети - 45 kg
Време на горење на пелети при максимална моќност и при полн резервоар - 12 h
Просечна потрошувачка на пелети на час - 3h/kg
Цевка за довод на воздух - Ø80/mm
Дијаметар за приклучок на оџак - Ø80/mm
Напојување - 230V/50Hz/150W
Температура на издувни гасови - < 180 ºC
*Прво пуштање во работа вклучено во цената

*Гаранција 24 МЕСЕЦИ
Termo Sistem
Опрема за греење, климатизација и соларни системи
Посетете ја нашата продавница
Никола Парапунов 1/1 -13 Прикажи на мапата
023079802
https://www.termosistem.com.mk
Termo Sistem
023079802
Leaflet

Termo Sistem

8 Огласи во продавницата
Kotli i kamini 0 МКД
Toplinski pumpi 0 МКД
Solarni kolektori 0 МКД
SkyLine stoecka klima ured inverter 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации