Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Keramida plastificiran lim

300 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Kobra-T 17 дек. 12:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Kobra-T

Kobra-T

259 Огласи во продавницата

AKCIJA  Plastificiran lim forma KERAMIDA 280 МКД
PLASTIFICIRAN LIM ZELEZARSKI PRVA KLASA 260 МКД
LIM KERAMIDA ZELEZARSKI 1 KLASA 370 МКД
INTERNET NARACKI- GRATIS PREVOZ- PLASTIFICIRAN LIM 180 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Plastificiran lim forma keramida so cena od 300 den/m2 POKRIVNO-tabli na zaliha.

27 ГОДИНИ со ВАС!!!
Пластифициран лим - одлично решение за сите видови покриви. Изработка и на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.

02/2700-801
075/220-289

POVELETE I POSETETE NE VO INDUSTRISKATA ZONA PINTIJA
YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=vm_LSU-LaiA
Facebook: https://www.facebook.com/kobra.lim/
Kobra-T
20 ГОДИНИ со ВАС!!! Пластифициран лим-одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Исклучиво ПРВА КЛАСА на лим. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
Посетете ја нашата продавница
Boris Trajkovski 119 Ind. Zona Pintija Прикажи на мапата
075220289
https://www.facebook.com/kobra.lim/

http://kobra.com.mk/

Leaflet
Kobra-T

Kobra-T

259 Огласи во продавницата
Plastificiran lim akcija 170 МКД
PLASTIFICIRAN LIM 1 KLASA GRATIS REBROVANJE 170 МКД
LIM KERAMIDA AKCIJA vo AVGUST 290 МКД
PLASTIFICIRAN LIM- Martovska akcija 170 МКД
Кон почеток