Објавени: јун. 20 2022 06:52

Lajsni za parket i za patos

Објавени: јун. 20 06:52
Прегледи: 2092
lajsni za parket od buka,(bela i parena), dab,kostan,orev i od cam za patos.Dimenzii na ljasni od 4 sm , 5,6 , 7, 8,9 sm.Nijansiranje na boja po naracka. .
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2092
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077858482

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации