Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LIM KERAMIDA

290 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Kobra-T 03 септ. 14:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Kobra-T

Kobra-T

272 Огласи во продавницата

Pocinkuvan lim 1 klasa so cvet na ruza 180 MKD
ZELEZARSKI PLASTIFICIRAN LIM 1 KLASA 270 MKD
PLASTIFICIRAN LIM LAMPERIJA JAPONSKI PLASTIFIKAT 170 MKD
PLASTIFICIRAN LIM VO KOTURI 1 KLASA ZELEZARSKI 56 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Plastificiran lim forma keramida so cena od 290 den/m2 POKRIVNO.

26 ГОДИНИ со ВАС!!!
Пластифициран лим - одлично решение за сите видови покриви. Изработка и на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.

02/2700-801
075/220-289

POVELETE I POSETETE NE VO INDUSTRISKATA ZONA PINTIJA
YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=vm_LSU-LaiA
Kobra-T
20 ГОДИНИ со ВАС!!! Пластифициран лим-одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Исклучиво ПРВА КЛАСА на лим. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
Посетете ја нашата продавница
Boris Trajkovski 119 Ind. Zona Pintija Прикажи на мапата
075220289
https://www.facebook.com/kobra.lim/

KOBRA-T FACEBOOK

Leaflet
Kobra-T

Kobra-T

272 Огласи во продавницата
POCINKOVAN LIM MARTOVSKA AKCIJA 160 MKD
PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM AKCIJA 210 MKD
LIM KERAMIDA   JANUARSKI POPUST 270 MKD
Plastificiran lim forma KERAMIDA AKCIJA 300 MKD
Кон почеток