Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLASTIFICIRAN LIM

200 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Kobra-T 17 дек. 12:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Kobra-T

Kobra-T

259 Огласи во продавницата

PLASTIFICIRAN LIM SO BESPLATEN PREVOZ 190 МКД
LIM KERAMIDA TABLI NA LAGER 260 МКД
PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM AKCIJA 210 МКД
PLASTIFICIRAN LIM 180 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
PLASTIFICIRAN LIM so vkluceno GRATIS REBROVANJE NA TRAPEZNITE PROFILACII (KT-15, KT-25, KT-35, lamperija) SO CENA OD 200den/m2 MATERIJAL.

OGRANICENI KOLICINI!

27 godini so Vas. Пластифициран лим - одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
Odlicno resenie za sekoj pokriv!
075/220-289 02/2700-801
POVELETE POSETETE NE VO INDUSTRISKA ZONA PINTIJA, SKOPJE.

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=vm_LSU-LaiA

Facebook: https://www.facebook.com/kobra.lim/
Kobra-T
20 ГОДИНИ со ВАС!!! Пластифициран лим-одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Исклучиво ПРВА КЛАСА на лим. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
Посетете ја нашата продавница
Boris Trajkovski 119 Ind. Zona Pintija Прикажи на мапата
075220289
https://www.facebook.com/kobra.lim/

www.kobra.com.mk

Leaflet
Kobra-T

Kobra-T

259 Огласи во продавницата
PLASTIFICIRAN LIM 190 МКД
PRVA KLASA ZELEZARSKI PLASTIFICIRAN LIM 280 МКД
PLASTIFICIRAN LIM 180 МКД
Plastificiran lim 190 МКД
Кон почеток