Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Popust keramida pokrivno

290 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Kobra-T 16 дек. 16:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Kobra-T

Kobra-T

254 Огласи во продавницата

ZELEZARSKI PLASTIFICIRAN LIM 1 KLASA 270 МКД
LIM KERAMIDA ZELEZARSKI 1 KLASA 370 МКД
PLASTIFICIRAN LIM Martovska akcija 170 МКД
ZELEZARSKI PLASTIFICIRAN LIM 1 KLASA 270 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Prednovogodisen popust!!!

Plastificiran lim keramida cena OD 290 den/m2 POKRIVNO.

24 ГОДИНИ со ВАС!!!
Пластифициран лим - одлично решение за сите видови покриви. Повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои.Изработка и на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
02/2700-801
075/220-289
POVELETE I POSETETE NE VO INDUSTRISKATA ZONA PINTIJA

Kobra-T
20 ГОДИНИ со ВАС!!! Пластифициран лим-одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Исклучиво ПРВА КЛАСА на лим. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
Посетете ја нашата продавница
Boris Trajkovski 119 Ind. Zona Pintija Прикажи на мапата
075220289
https://www.facebook.com/kobra.lim/

KOBRA-T FACEBOOK

Kobra-T
  Online
02 2700801 , 075220289
Leaflet
Kobra-T

Kobra-T

254 Огласи во продавницата
Plastificiran lim so montaza 7 ЕУР
Plastificiran lim ograniceni kolicini 160 МКД
Plastificiran lim so montaza 7 ЕУР
PLASTIFICIRAN LIM JAPONSKI PLASTIFIKAT 160 МКД
Кон почеток