Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Popust keramida pokrivno

290 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Kobra-T 30 дек. 14:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Prednovogodisen popust!!!

Plastificiran lim keramida cena OD 290 den/m2 POKRIVNO.

24 ГОДИНИ со ВАС!!!
Пластифициран лим - одлично решение за сите видови покриви. Повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои.Изработка и на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
02/2700-801
075/220-289
POVELETE I POSETETE NE VO INDUSTRISKATA ZONA PINTIJA

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=vm_LSU-LaiA
Kobra-T
20 ГОДИНИ со ВАС!!! Пластифициран лим-одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Исклучиво ПРВА КЛАСА на лим. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
Посетете ја нашата продавница
Boris Trajkovski 119 Ind. Zona Pintija Прикажи на мапата
075220289
https://www.facebook.com/kobra.lim/

KOBRA-T FACEBOOK

Leaflet
Kobra-T

Kobra-T

259 Огласи во продавницата
PLASTIFICIRAN LIM VO KOTURI 1klasa UVOZ 46 MKD
PLASTIFICIRAN LIM 190 MKD
PLASTIFICIRAN LIM ZELEZARSKI PRVA KLASA 260 MKD
Plastificiran lim forma KERAMIDA-TABLI OD LAGER 280 MKD
Кон почеток