Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Popust keramida pokrivno

290 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Kobra-T 30 дек. 14:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Kobra-T

Kobra-T

259 Огласи во продавницата

PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM AKCIJA 210 МКД
ZELEZARSKI LIM 1 KLASA 270 МКД
PLASTIFICIRAN LIM VO KOTURI -
Novogodisna akcija ZELEZARSKI LIM 1 KLASA 260 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Prednovogodisen popust!!!

Plastificiran lim keramida cena OD 290 den/m2 POKRIVNO.

24 ГОДИНИ со ВАС!!!
Пластифициран лим - одлично решение за сите видови покриви. Повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои.Изработка и на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
02/2700-801
075/220-289
POVELETE I POSETETE NE VO INDUSTRISKATA ZONA PINTIJA
YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=vm_LSU-LaiA
Kobra-T
20 ГОДИНИ со ВАС!!! Пластифициран лим-одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Исклучиво ПРВА КЛАСА на лим. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
Посетете ја нашата продавница
Boris Trajkovski 119 Ind. Zona Pintija Прикажи на мапата
075220289
https://www.facebook.com/kobra.lim/

KOBRA-T FACEBOOK

Kobra-T
  Online
02 2700801 , 075220289
Leaflet
Kobra-T

Kobra-T

259 Огласи во продавницата
LIM KERAMIDA TABLI NA LAGER 260 МКД
PLASTIFICIRAN LIM JAPONSKI PLASTIFIKAT 200 МКД
Plastificiran lim 220 МКД
LIM KERAMIDA AKCIJA 300 МКД
Кон почеток