Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Prednovogodisen popust plastificiran lim 1 klasa

200 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Kobra-T 16 дек. 16:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Kobra-T

Kobra-T

253 Огласи во продавницата

LIM KERAMIDA ZELEZARSKI JUNSKA PROMOCIJA 360 MKD
Pocinkovan lim 1 klasa so cvet 180 MKD
PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM AKCIJA 210 MKD
LIM KERAMIDA TABLI NA LAGER 260 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Prednovogodisen popust!!!

PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM
CENA OD 200 DEN/M2 MATERIJAL SO VKLUCENO REBROVANJE.

IZRABOTKA I NA OLUCI, OPSIVKI, SLEMINJA...

OGRANICENI KOLICINI.

24 godini so Vas.

Пластифициран лим - одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.

Odlicno resenie za sekoj pokriv!

075/220-289
02/2700-801
POVELETE POSETETE NE VO INDUSTRISKA ZONA PINTIJA, SKOPJE.

youtube: https://www.youtube.com/watch?v=vm_LSU-LaiA
Kobra-T
20 ГОДИНИ со ВАС!!! Пластифициран лим-одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Исклучиво ПРВА КЛАСА на лим. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
Посетете ја нашата продавница
Boris Trajkovski 119 Ind. Zona Pintija Прикажи на мапата
075220289
https://www.facebook.com/kobra.lim/

KOBRA-T FACEBOOK

Kobra-T
  Online
02 2700801 , 075220289
Leaflet
Kobra-T

Kobra-T

253 Огласи во продавницата
KERAMIDA plastificiran lim MARTOVSKA AKCIJA 290 MKD
PLASTIFICIRAN LIM 190 MKD
KERAMIDA LIM AKCIJA 280 MKD
PLASTIFICIRAN LIM KERAMIDA ZELEZARSKI 1 KLASA 380 MKD
Кон почеток