Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Prednovogodisen popust plastificiran lim 1 klasa

200 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Kobra-T 12 дек. 14:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Kobra-T

Kobra-T

259 Огласи во продавницата

PLASTIFICIRAN LIM VO KOTURI 42 MKD
PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM AKCIJA 210 MKD
LIM KERAMIDA AKCIJA 300 MKD
 PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM MARTOVSKA AKCIJA 210 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Prednovogodisen popust!!!

PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM
CENA OD 200 DEN/M2 MATERIJAL SO VKLUCENO REBROVANJE.

IZRABOTKA I NA OLUCI, OPSIVKI, SLEMINJA...

OGRANICENI KOLICINI.

24 godini so Vas.

Пластифициран лим - одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.

Odlicno resenie za sekoj pokriv!

075/220-289
02/2700-801
POVELETE POSETETE NE VO INDUSTRISKA ZONA PINTIJA, SKOPJE.

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=vm_LSU-LaiA
Kobra-T
20 ГОДИНИ со ВАС!!! Пластифициран лим-одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Исклучиво ПРВА КЛАСА на лим. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
Посетете ја нашата продавница
Boris Trajkovski 119 Ind. Zona Pintija Прикажи на мапата
075220289
https://www.facebook.com/kobra.lim/

KOBRA-T FACEBOOK

Kobra-T
  Online
02 2700801 , 075220289
Leaflet
Kobra-T

Kobra-T

259 Огласи во продавницата
PLASTIFICIRAN LIM ZELEZARSKI PRVA KLASA 260 MKD
PLASTIFICIRAN LIM 180 MKD
PLASTIFICIRAN LIM SO BESPLATEN PREVOZ 190 MKD
PLASTIFICIRAN LIM 190 MKD
Кон почеток