Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prizvodstvo izrabotka i montaza na PVC i Al stolar

0 ЕУР

Се продава од: Igor 27 авг. 22:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Proizvodstvo,izrabotka i montaza na PVC (Spectar GB) i Alumin.(Aluminco Grece),okov VHS Germany)prozorci i vrati,kako i site vidovi staklo.Izrabotka na Strukturalna fasada.Moznost za plakanje so kompenzacija,stan,avtomobil!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации