Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Proizvodstvo i montaza na PVC i AL stolarija

0 ЕУР

Се продава од: Igor 04 септ. 13:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Proizvodstvo,izrabotka i montaza na PVC(Spectar GB) i Alumin.(Aluminco Grece),prozorci i vrati,kako i izrabotka na site vidovi staklo.Moznost za plakanje so kompenzacija,avtomobil,stan...so 30-40% ucestvo.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации