Оглас од претпријатие Објавени: септ. 20 2021 02:34

SIVA BUNJA UKRASEN DEKORATIVEN KAMEN

Објавени: септ. 20 02:34
Прегледи: 1233
Prirodna bunja ukrasen / dekorativen kamen dekor
doaga vo kartonski kutii od 0.5m2 za polesno transportiranje.Dimenzija 3.6 cm x 16 cm.
Kvalitetot na izrabotka na ukrasniot kamen e nesporedliv vo odnos na konkurentskite proizvodi.

Imame i drugi vidovi na bunji napraveni od travertin mermer onyx i priroden kamen.

Za podetalni informacii slobodno javete se na telefonskiot broj ili posetetene na stranata:
www.facebook.com/SDG15
Опис на линк

STONE DECOR GROUP

Prodazba na priroden ukrasen kamen bunja , kako i site vidovi na travertin mermer onyx granit  
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Prodazba na priroden ukrasen kamen bunja , kako i site vidovi na travertin mermer onyx granit  
075408809 https://www.facebook.com/SDG15/
1233
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075408809
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации