Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plocki za bazen

0 ЕУР

Се продава од: Bojan 01 авг. 15:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
prodavam plocki za bazen stakleni mozaik 1500 kvadrati 12 eur po kvadrat na slikata e slikana zadnata stana na plockite prednata e pod hartijata.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации