Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM MARTOVSKA AKCIJA

210 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Kobra-T 06 мар. 14:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
MARTOVSKA AKCIJA
PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM
CENA OD 210 DEN/M2 MATERIJAL SO VKLUCENO REBROVANJE.

IZRABOTKA I NA OLUCI, OPSIVKI, SLEMINJA...

OGRANICENI KOLICINI.

075/220-289
075/484-353
02/2700-801
POVELETE POSETETE NE VO INDUSTRISKA ZONA PINTIJA, SKOPJE.
Kobra-T
20 ГОДИНИ со ВАС!!! Пластифициран лим-одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Исклучиво ПРВА КЛАСА на лим. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
Посетете ја нашата продавница
Boris Trajkovski 119 Ind. Zona Pintija Прикажи на мапата
075220289
https://www.facebook.com/kobra.lim/

https://www.facebook.com/kobra.lim?fref=ts

Leaflet
Kobra-T

Kobra-T

279 Огласи во продавницата
Plastificiran lim 220 MKD
LIM KERAMIDA TABLI NA LAGER 260 MKD
AKCIJA Plastificiran lim forma KERAMIDA 280 MKD
PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM MARTOVSKA AKCIJA 210 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации