Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STIROPOR FASADI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: PROEKTANT DOOEL SKOPJE 08 мар. 16:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
PROEKTANT DOOEL OD SKOPJE RABOTI STIROPOR FASADI I ABRIP SO NAS MATERIAL VI NUDI DOBRI CENI I KFALITET SEKOGAS NIE SME SO VAS POVELETE I POBARAJTENE VO NAS TEL 071640985 KFALITETOT E BITEN A ZBOROVI PO MALKU VE CEKAME
PROEKTANT DOOEL SKOPJE
071640985
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации