Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TERMO FASADI DEMIT STIROPOL ABRIB

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Livran 11 мај 19:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице

Termo fasada so 5cm 17 kgr stiropor komplet 5eur po m2 samo materijal
Termo fasada so 8cm stiropor komplet 7eur po m2 samo materijal
Stiropor 5cm na termopor samo za 130 den po m2
Stiropor 5cm 20 kgr na usjepor samo za 155 den po m2
Lepak na stirokol 25kgr 205 den siv
Lepak na pofix stirokol 25kgr 230 den bel
Abrib na pofix 25kgr 300den bel
KOMPLET MATERIJAL I RABOTNA RAKA 12 EUR PO M2 SO 5cm STIROPOR!!!

knauf 12.5 104den m2
knauf 9.5 100den m2
ursa 50mm 52 den m2
knaef rok 50mm 95den m2 i mn dr materijali so obezbeden prevoz i istovar so kran
stiropol 5cm 20kgr 165den na usjepor
stiropol 5cm F samo 130den na termopor
stiropol 5cm 20kgr 160den na termopor
lepilo 25kgr 260 den siv
grund lepilo 280 den bel
abrib 25 kgr 320 den bel
mreza 145gr 22 m2
lajsna so mreza 37den
tipla 3.5 den
bekament wdvs 300den
bekament base 260den
jub lepak 305den
izolacija plus
site vidovi gradezen materijal(blok,keramidi,cement,usjemal,daski,gredi,zelezo,cigli,monti,fertgredi,tervol,armaturni mrezi,sajki,zica i dr)
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации