Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Proizvodi za gradeznistvo A -Testirani zapki kajli

200 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Primat Dooel Stip, Примат Дооел Штип 21 ноем. 14:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Primat Dooel  Stip, Примат Дооел Штип
Kajli za selovanje Spojki Zapki Zabici Alati novi 65 МКД
Zapki Kajli Stegi Spojki Alati Trkala proizvodstvo 220 МКД
Zabici za fasadno skele  so T-straf Kajli novi 185 МКД
Proizvodstvo na Zapki Kajli Trkala Alati novi 185 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Штип
Наше Лично Производство Продажба и Достава Веднаш...А - Тестирани производи

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови
Кајли за шеловање на оплати,
Натезни глави за во градежништвото,
Продолжетоци за скеле,
Коцки(калупи) за испитување на бетон.

*Примат Дооел Штип* Ул Верациривири бр.20 Штип
Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов 070 210776 тел.фах.032 380375
[email protected]

цени по договор количини на големо и мало
начин на плаќање модел и достава.....
.. производи како на сликите...
.. побарајте не.....за се има договор..
.. 26 години Македонски Производи..
Primat Dooel Stip, Примат Дооел Штип
.....Наше Лично Производство и Продажба Достава Веднаш... 1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО Жабици за скеле стабилни и вртливи,со Т-штраф и без Т-штраф, Кајли за шеловање на оплати, Натезни глави за во градежништвото, Продолжетоци - наставци за скеле, Коцки(калупи) за испитување на бетон. *Примат Дооел Штип* Ул Верациривири бр.20 Штип Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов 070 210776 тел.фах.032 380375 [email protected] ..цени по договор на големо и мало начин на плаќање модел и достава.....по договор.. ...Производите се како на сликите......... ...побарајте не .. за се има договор.. ...26 година македонски производи...
Посетете ја нашата продавница
Ul. Veraciriviri br. 20. Stip Прикажи на мапата
070210776 , 032 380375
Primat Dooel Stip, Примат Дооел Штип
070 210776 , 032 380 375
Leaflet
Primat Dooel  Stip, Примат Дооел Штип
Kajli za selovanje stegi spojki zapki za skele dr 70 МКД
PROIZVODI ZA GRADEZNISTVO 65 МКД
PROIZVODI ZA GRADEZNISTVO 190 МКД
Zapki za fasadno skele Vrtlivi Stabilni Kajli novi 220 МКД
Кон почеток