Објавени: дек. 24 2021 03:56

Evro Palet na golemo i malo

Објавени: дек. 24 03:56
Прегледи: 26
Откупувам ЕВРО Палет на големо и мало со мој певоз низ цела Македонија. Димензија стандардна 80*120цм.
Испрати слика од вашите палети на 070 362 269 на вибер VIBER или WhatsApp. Цената зависи од квалитетот и класата на палетите.
Од 250 ден, па нагоре
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
26
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070362269

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации