Оглас од претпријатие Објавени: окт. 28 2021 09:48

PRIRODEN DEKORATIVEN KAMEN

Објавени: окт. 28 09:48
Прегледи: 425
Природен камен! Најново на нашиот пазар, 100% природен камен, во различни бои, пригоден за зидови во дневни соби, купатила итн.

Каменот е лепен на мрежа, што овозможува монтирање дури и на заоблени површини.

За повеќе информации обратете се на нашиот телефонски број, или на броевите на сликите.

Вршиме достава низ цела Македонија по карго.

СЕ БАРААТ ДИСТРИБУТЕРИ ВО ДРУГИ ГРАДОВИ.
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
425
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38976618682

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации