Објавени: окт. 24 2017 06:12

Radijatori stari zelezo limeni oluci

ЕУР

Објавени: окт. 24 06:12
Прегледи: 512
1. Старо железо.
2. Четири гусани радиатори, сите се функционални без оштета. - тежат над 300 кила
3. Еден радиатор не-гусан, НЕОШТЕТЕН
4. Олуци лимени.

Све за 200 ЕУР
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
512
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070728172

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации