Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

POLOVNI CEVI ZA PLASTENICI

0 МКД

Се продава од: ЈАНЕ Денес 12:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
ПРОДАВАМ ЦЕВИ ЗА ПЛАСТЕНИЦИ 1/1 (ЕДЕН ЦОЛ)
ЦРНИ И ПОЦИНКОВАНИ ДЕБЕЛОЅИДНИ

ЦЕНА ПО ДОГОВОР

ЈАНЕ
070/347-768
Leaflet
Кон почеток