Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Polovni cevki

500 МКД

Се продава од: Jane Stanojski 14 јан. 13:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Продавам половни цевки 5/4' должина 7,5метри околу 300 броја
Jane Stanojski
070347768
Leaflet
Кон почеток