Објавени: авг. 04 2020 09:41

Izrabotka na PVC prozori i vrati VIVA PLAST

Објавени: авг. 04 09:41
Прегледи: 156
Izrabotuvame pvc prozori i vrati 5 i 7 komoren VIVA PLAST so VISOK KVALITET so 1.5 mm debelina na celik germanski mehanizam siegenia i 4 sezonsko staklo polneto so argon. NUDIME NOVOGODISEN POPUST
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
156
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078405746

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации