Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Makin hidraulike per pllaka terase dhe tjera

0 ЕУР

Се продава од: Isen 24 септ. 19:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Makin per prodhimin e pllakave per terasa , me dimension 30x30 20x20 dhe 10x20. Ka modele tjera si pershembull kapela per mur , kapela per stuba dhe ivishnjak.Makina punon ne 2 ane. kapaicteti i makine per 8 or pun 70 m2 deri 100 m2.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации