Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nosač H Profil ili I profil i ŠPER PLOČE

0 ЕУР

Се продава од: Venhar 16 јун. 09:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
slovenski proizvod Nosac H20
dimenzije:1,80-1,95-2,45-2,65-,2,90-,3,30-3,60-3,90-4,90-5,90 m
širin visina 200mm
ŠPER PLOČE
1M,1,5M,2M,2,5M,3M
DEBLJINA:21MM,27MM
ŠIRINA:300MM-350MM-400MM-500MM
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации