Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Половни ќерамиди

3 200 МКД

Се продава од: Zlakto 18 окт. 15:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
ИТНО продавам половни ќерамиди (велешки и лесковачки ) околу 800 парчиња . Цена 4 ден/парче.
Leaflet
Кон почеток