Оглас од претпријатие Објавени: јун. 03 2021 02:16

Lizgacka kuka za celicno jaze

Објавени: јун. 03 02:16
Прегледи: 2
-Кука Лизгачка (Чокер) за Челично Јаже-Сајла со работна носивост од 1.6 тона и 2 тона со Сертификат.За повеќе информации слободно контактирајте не.

-Kuka Lizgacka (Choker) za Celicno jaze-Sajla so rabotna nosivost od 1.6 tona i 2 tona so Sertifikat.

Ostanati produkti sto mozete da gi najdete kaj nas se:
-Lanci za Niskonosecki(niskonoseci) prikolki
-Site vidovi na Celicni Sajli (sajla-сајла)
-Lanci za Kran (ланци за кран)
-Lanci za Podiganje na Tovar (ланци за товар)
-Spojki,kuki,alki za lanci,
-Poliesterski zategnuvaci za tovar(полиестерски затегнувачи)
-Poliesterski traki za podiganje na tovar(полиестерски траки за товар)
-Stegi za Sajla (zabici)
-Malotna(skopec,spona)
-Kuki za tovar,
-Zategi,
-Alka so navrtka i zavrtka,

Контакт-Kontakt
022777826 070222209
Опис на линк

LEM - Lifting Equipment Macedonia

ЛЕМ-Лифтинг е компанија ориентирана на домашниот пазар во професионално снабдување на големо и мало со:Сите видови и стандарди на челични јажиња(сајли) и аксесоари за нив (куки,стеги,затеги,малотни(шкопци),заштитници(срца),алки),сите видови на ланци и полиестерски траки за товар.

Ние сме компанија подготвена сеkогаш да одговара на барањата на своите клиенти со навремени, брзи, точни и ефикасни услуги. Oстава впечаток на задоволство, доверба и сигурност за понатамошна соработка 
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ЛЕМ-Лифтинг е компанија ориентирана на домашниот пазар во професионално снабдување на големо и мало со:Сите видови и стандарди на челични јажиња(сајли) и аксесоари за нив (куки,стеги,затеги,малотни(шкопци),заштитници(срца),алки),сите видови на ланци и полиестерски траки за товар.

Ние сме компанија подготвена сеkогаш да одговара на барањата на своите клиенти со навремени, брзи, точни и ефикасни услуги. Oстава впечаток на задоволство, доверба и сигурност за понатамошна соработка 
Boris Trajkovski no.117 070222209 https://www.facebook.com/LEM.Skopje/
2
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38970222209

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации