Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masini za sienje

100 ЕУР

Се продава од: Венко Скендерски 27 ноем. 17:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Машини за шиење цена од 100 до 700 evr
Венко Скендерски
078 266 905
Leaflet
Кон почеток