Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mashini za shienje

1 785 МКД

15 000 МКД

Се продава од: Tanja 26 окт. 20:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Продавам даска за пеглање со вакуум 10,000 ден. Слики и видео на вибер.
Leaflet
Кон почеток