Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masini na pakovanje

1 000 ЕУР

Се продава од: Trajan 19 јун. 22:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Masini na pakovanje na praskasti i zrnesti materijali vo mali kolicini. Masina za pakovanje na caj.

Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток