Објавени: септ. 22 2021 03:36

Parni Kotao 6000 Kg/h

Објавени: септ. 22 03:36
Прегледи: 12
PARNI KOTAO 6,000 kg/h
SNAGA 3.89 MV, TEMPERATURA 202C, PRITISAK 15.5 bar

GORIONIK ZA MAZUT
- SNAGA 17.03 kW.
- NAPON 400, 3 FAZNI.
- FREKVENCIJA 50Hz NAPON 230 OD 1 FAZNOG TRAFE
ZA FREKVENCIJU 50 Hz FUQI 10A.
- GORIONA SNAGA MAZUTA 549 Kg/h
- KONTROLER/ORMAN PARNI KOTAO
- MREZA BOJLERSKIH CEVI
- POMPE GRUNDFOS POMPA ZA CIRKULISANJE VODE
- OMEKSIVAC VODE
- WEISHAUPT – NEMACKA - GORIONIK
- DJURO DJAKOVIC – HRVATSKA PARNI KOTAO
- FUNKICIONALNA SEMA ZA PARNI KOTAO
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
12
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации