Објавени: окт. 13 2020 08:26

SE PRODAVA PRINTER IMASINA ZA MAGLA

ЕУР

Објавени: окт. 13 08:26
Прегледи: 121
Printer mnogu malku koristen kako na slikata. Mozi da se vidi vo sekoe vreme. I masina za magla za svadbi nastani i diskoteki NEOTPAKOVANA.
Kontakt:078 252-791
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
121
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078252791

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации