Објавени: апр. 10 2022 08:49

Susara na struja

ЕУР

Објавени: апр. 10 08:49
Прегледи: 2
📍Се продава ИТНО Сушара susara на струја во одлична состојба. Работи перфектно✅.
📍Цена: 1.050евра. Ке ве молам само сериозни👈.
📍ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ:
☎️070817597☎️ Valentin.
☎️070207873☎️ Zivko.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070817597-070207873

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации