Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BALLIU METAL

0 ЕУР

Се продава од: Muare Remi Begu 16 септ. 14:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
shes makineri per punime llamarine me dy procese ne gjendje shume te mire
e ardhure para dy vjetev nga kina
mund te sjellim edhe me porosi
munde te kontaktoni ne kete numer
viber 00355672725570
Muare Remi Begu
071769366
Leaflet
Кон почеток