Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Glodalka

0 ЕУР

Се продава од: Albanet 10 јан. 14:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
1 KOM - GLODALKA 1000 eURO
1 KOM - GLODALKA I VUSALKA 900 EURO
2.STUBNI BUSALKI 400 & 500 EURO
1 KOM DREBONG ( PASTJULINO NV 200 ITALJANSKA) - 5000 EURO
MENGENE 50, 80, I 200 EURO.
PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO GI PRODAVAM POD HITNO.

070979266
Leaflet
Кон почеток