Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Hidraulicen cekan

0 ЕУР

Се продава од: Zamir Денес 17:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Hidraulicen cekan za mini bager tezina 170 kgr mnogu malku koristen..
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации