Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mashina za sechenje cigli

600 ЕУР

Се продава од: Zaim 02 септ. 21:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Italijanska trofazna mashina za sechenje cigli bez prashina ,dijamant list 50 cm.zashtita na motor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации