Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Motorna pila na struja FERROS TOOLS

Се продава од: Зоран 25 ноем. 09:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Локација
Делчево
Se prodava elektricna motorna pila na struja od markata Ferros Tools - neotpakuvana,nekoristena (nova).

Snaga - 2000 W
Dolzina na secenje na povrsinata - 360 mm.
Debelina na lanecot - 0.050 inch.
Brzina na lanecot - 13.1 m/s
Vid na kocnica - Dvojno bezbednosno sopiranje

Cena po Dogovor.
Telefon za kontakt : 078 284 343
Зоран
078284343
Leaflet
Кон почеток