Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ШЛАЈФЕРИЦА RAIDER

Се продава од: Живко Чиплаковски 17 јул. 17:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
СЕ ПРОДАВА ШЛАЈФЕРИЦА 1010 w СО СЕ РОЛНИ ГРАМУЛАЦИЈА 100,80,60,40 СКОРО НОВА (купена 3800 ден. пред една година со фискална) САМО ТРИПАТИ Е КОРИСТЕНА -
-МОЖЕ И ЗАМЕНА ЗА ШТО И ДА БИЛО
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
ИНФОРМАЦИИ
072 564 719
ЖИВКО
Живко Чиплаковски
072564719
Leaflet
Кон почеток