Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Masina vealka

0 МКД

Се продава од: Благојче Кочоски Вчера 08:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
Се продава машина-веалка за рачна сепарација и прочистување на различни типови на зрнести производи (грав, пченка, пченица...).
Машината е во работна состојба со одлично сочуван механизам и конструкција.
Цена по договор
Благојче Кочоски
071372818
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации