Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Млин

550 ЕУР

Се продава од: Игор 23 фев. 09:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
Се продава млин со 5 сита и бункер за храна. Цена 550 евра.
Игор
078216395
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации