Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masini za sienje i kroenje

90 000 МКД

Се продава од: Блаже 13 фев. 17:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продават машини за шиење оверлок со 5 и 4 конци специјалка машина за шиење обична машина за шиење бансек за кроење маса за кроење 5 метри помошна маса столови пегла кошуларска со котел и компресор коплет цена 90000 денари
Блаже
075348886
Leaflet
Кон почеток