Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masini za sienje i krojnica

1 500 ЕУР

Се продава од: Блаже 13 фев. 18:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат машини за шиење и кроење комплет кројница со маса за кроење 5 метри и бансек маса за пеглање и компресор и котел
Блаже
075348886
Leaflet
Кон почеток