Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pumpa za gruba fasada

2 500 ЕУР

Се продава од: Imerli 11 апр. 00:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Pumpata e funkcionalna, se prodava komplet so celata oprema.
Leaflet
Кон почеток