Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Masina za drvo

0 ЕУР

Се продава од: Masini Вчера 05:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Masina za secenje iverica 3200
Brusalka so tri smigli za drvo
Masini
 
078446901
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации